Nazar Emlak Olarak Değerlerimiz

Turizm cenneti ilimiz Antalya’nın gözde ilçelerinden biri olan Alanya’da hizmet veren firmamızda sahip olduğumuz değerler sayesinde 26 yıldır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Yıllar geçtikçe artan deneyim ve bilgi birikimimizi modern uygulamalarla birleştiriyoruz. Böylelikle hem alıcı hem de satıcı olan tüm müşterilerimize daha nitelikli hizmet verebilmek için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Bölgeye hakim ve sektörü iyi bilen uzman personelimizle hizmet verdiğimiz alanın tam hakimi olma unvanımızı koruyoruz. Alanya’da gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı konusundaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte deneyimli ve bilgili personeli bünyemizde barındırıyoruz. Daima güler yüzlü ve müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş çalışanlarımızı düzenli olarak oryantasyon eğitimlerine tabii tutuyor; bilgi ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Piyasadaki tüm gelişmeleri anlık olarak takip eden uzmanlarımız sayesinde müşterilerimizin her ihtiyacına en doğru ve güncel bilgilerle karşılık veriyoruz. Yasal düzenlemeler, mevzuat değişiklikleri tarafımızca anlık izlenir ve tüm personelimize ivedilikle değişiklikler hakkında bilgilendirmeler yapılır.

Yalnızca tek ilçeyle sınırlandırdığımız hizmetlerimizi bir engel değil, avantaj olarak görüyor ve değerlendiriyoruz. Bu doğrultuda yönlendirdiğimiz çalışmalarımız neticesinde bölgeyi iyi bilen ve müşterilerimize en hızlı şekilde yardımcı olabilen bir kadro kurduk.

 

Değerinde İşlemler

Nazar Emlak olarak faaliyete başladığımız gayrimenkul sektöründe 26 yıldır zirvede olmamızın en önemli nedenlerinden birisi değerinde yaptığımız işlemlerdir. Malınıza değer veriyoruz, satmak istediğiniz taşınmazları değerinde satın alıyoruz. Aynı prensibi müşterilerimize gayrimenkul satarken de uyguluyoruz. Hiçbir taşınmazı değerinin üstünde satışa sunmuyor, daima en iyi fiyat garantisi veriyoruz. Bir malın ederi neyse, o fiyat üzerinden alım satım gerçekleştiriyoruz.

Değerinde işlemler prensibimizi kiralama işlemleriniz için de aynı şekilde uyguluyoruz. Keşif ekibimizle birlikte kiralık bedelini biçtiğimiz taşınmaz malınızı hem kiracı hem de mülk sahibi için en ideal fiyatlar üzerinden kiralıyoruz. Bu şekilde daima güler yüzle ayrılan müşterilere sahip olabiliyoruz. 

Biraz da bizi biz yapan, Nazar Emlak’ın prensiplerinden bahsetmek gerekir.

Yenilik : Nazar Emlak olarak sektörde işimize yarayacak her türlü teknolojik imkanlardan yararlanıyoruz. Müşterilerimizin hizmete ulaşmasını kolaylaştıracak farklı hizmetleri bünyemizde barındırarak daima mümkün olan en yeni uygulamalardan faydalanıyoruz. Ayrıca sektöre ait yasal düzenlemeleri sürekli takip ederek daima en güncel bilgiyi paylaşıyor ve uygulamalarımızı buna göre yönlendiriyoruz.

Güven : Hizmet verdiğimiz Alanya ilçesinde 26 yıldır ayakta kalmamızı güvene borçluyuz. Alıcı, satıcı, kiralayan ve kiraya veren için daima doğruluk prensibiyle hareket ediyoruz. Emlak sektöründeki ulusal sorunumuz olan Güven konusunu Nazar Emlak olarak sağlamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Müşteri Odaklı Çalışma : Randevularımızı, çağrılarımızı ve diğer tüm hizmetlerimizi müşteri odaklı çalışma neticesinde şekillendiriyoruz. Yer gösterme, ofis görüşmeleri ve çağrılarımızı daima müşterilerimizin müsaitlik durumuna göre ayarlıyoruz.  Daima yeterli sayıda yetişmiş personeli bünyemizde barındırarak sizin müsait olduğunuz vakitte, bizim müsait olmamamıza olanak tanımıyoruz.

Nitelikli Hizmet : Yaptığımız işin niceliğinden çok niteliğine önem veriyoruz. Kaliteli ve nitelikli hizmet anlayışı zaten otomatik olarak nicelik getirir. Bunun bilincinde olarak daima ekonomik kaygıları geri planda tutarak, Nazar Emlak’a ulaşan her müşterinin talebi doğrultusunda mümkün olan en iyi hizmeti almasını sağlıyoruz.

Mükemmeliyetçilik : Nazar Emlak olarak mükemmeliyetçilik anlayışıyla sektörde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Alanya’daki gayrimenkul sektörüne yön veren kaliteli hizmetimizi de bu anlayışa borçluyuz. En iyisini yapamadığımız hiçbir işi yapmıyoruz. Hizmet verdiğimiz her türlü menkul ve gayrimenkul ticareti ve yatırım danışmanlığı alanlarında zirvede olmanın gururu içerisindeyiz.

Sürdürülebilirlik : Pek çok sektörde olduğu gibi gayrimenkul alanında da sürdürülebilirliğin öneminin farkındayız.  26 yıldır sahada başarıyla hizmet vermemiz, bu ilkeyi benimsediğimizin göstergesidir. Ofis ve online işyerlerimizi daima açık tutuyor, sürekli ulaşılabilir durumda kalıyoruz. Yer değişikliği, adres değişikliği gibi durumlardan, bizden hizmet alan ve almak isteyen tüm müşterilerimizle birlikte bütün Alanya’yı haberdar ediyoruz.

Ulaşılabilirlik : Emlak sektörünün ulusal çaptaki sorunlarından birisi olan ulaşılabilirlik önündeki tüm engelleri kaldırıyoruz. Günün her saati hizmet veren personelimizi görev başında tutuyor, her türlü sorunuzu sabırla cevaplıyor, bunu kendimize görev biliyoruz. Müsait olmayan personelimiz de daima aramalarınızı yanıtlayarak geri dönüş için bilgi verir.  Bu anlayışla her geçen gün büyüyen bir müşteri portföyüne sahip olabiliyoruz.

Mutlu Müşteri : Nazar Emlak’ın en büyük kârı ekonomik anlamda değil, mutlu müşteri dönüşleri sayesinde olmaktadır. Daima bize ulaşan müşterileri mutlu etmenin planları içerisindeyiz. Ekonomik kazancı ikinci planda tutan hizmet anlayışımızı tepeden tırnağa tüm personelimize işliyor, müşteri memnuniyetini birinci planda tutan personele hizmet şansı tanıyoruz.

İletişim bilgileri

Adres: Şekerhane Mah. Şirin Sk. Yeni Apartmanı No:22 07400 Alanya Antalya
Telefon: +90 532 540 07 76
E-posta: info@nazaremlak.com

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?